Likovi iz Priče iz davnina prikazani na Državnoj smotri učeničkih zadruga Republike Hrvatske 2015. g.

Šah iz davnina . Proizvod prezentiran na državnom natjecanju školskih zadruga u Zadru 2016.g.

Šahovski set sa likovima iz bajki Ivaner Brlić-Mažuranić.

Zlatovez , radovi učenika koje vodi vjeroučiteljica Danica Blašković.

Osnivanje zadruga Regoč

Školska zadruga „Regoč“  osnovana je 2010. godine.Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić već dugi niz godina ima raznolike izvannastavne aktivnosti.Na inicijativu ravnateljice gđe. Marije Lovrić odlučili smo sve aktivnosti ujediniti u zadrugu-Učeničku zadrugu.Cilj Zadruge je razvijati svijest o nužnosti i vrijednosti rada za čovjekov život, njegovati radne navike, odgovornost, inovativnost, samostalnost, poduzetnos i potrebu za suradnjom. Kroz rad zadruge također se stječu znanje i svijest o načinu i potrebi očuvanja prirode,njegovanje baštine i pučkog stvaralaštva.

Osnivačka skupina Zadruge održana je 1.prosinca.2009.godine i usvojena su Pravila Učeničke zadruge “Regoč“ .konstituirajuća sjednica Zadružnog odbora naše Zadruge održana je 3.ožujka.2010.godine. Zadruga ima nekoliko sekcija koje izrađuju ukrasno-uporabne predmete.Zadružni odbor Učeničke zadruge „Regoč“ čine:Ivana Stipetić predsjednica zadruge, Marija Brozović- tajnica Zadruge, Anđelka Salopek- stručni voditelj Zadruge,Danica Blašković,Adriana Vukelja,Marija Lovrić-ravnateljica škole i Slavica Zupčić-predstavnica jedinice lokalne samouprave.Voditelji sekcija Učeničke zadruge „Regoč“ jesu:Danica Blašković-vezilje(starija grupa),Nikola Božićević-promocija i marketing Zadruge,Mate Cindrić-izrada uporabnih predmeta,Vesna Kurelac-vezilje(mlađa grupa),Štefica Šlat- izrada uporabnih predmeta,Adriana Vukelja-izrada uporabnih i ukrasnih predmeta.Učenička zadruga Regoč rado se uključila u život škole i Grada.Svakako valja izdvojiti prodaju ukrasnih i uporabnih predmeta povodom „Adventa u Ogulinu“, izradu čestitaka  za blagdane i praznike,

Organiziranje radionica i sklapanje ugovora o prodaji robe u Suvenirnici s Pučkim otvorenim Učilištem Ogulin . Učenici  s velikim zadovoljstvom dolaze na satove sekcija i uz  ručni  rad  razvijaju sposobnosti koje su danas zapostavljene. Nama, učiteljima ostaje zadovoljstvo i vjera da će upiti bar ponešto  od toga  i ostvariti preduvjete za prijenos i praktičnu primjenu            znanja u životu i lokalnoj sredini.

Ivana Stipetić, dipl. uč.