Škola planira u Godišnjem planu i programu rada i Školskom kurikulumu poludnevne, jednodnevne i višednevne odgojno-obrazovne aktivnosti: izlete, ekskurzije i druge aktivnosti koje su isključivo u funkciji realizacije nacionalnog kurikuluma i nastavnog plana i programa.

Za svaku aktivnost Škola će izraditi detaljan program s ciljevima, načinom realizacije, vremenikom, troškovnikom, načinom financiranja i vrednovanja te zatražiti pisanu suglasnost roditelja.

Za svaku aktivnost Škola uz voditelja osigurava i pratnju sukladno broju u
čenika. Program aktivnosti je dio godišnjeg plana i programa rada Škole i školskog kurikuluma.

Pri organizaciji i provedbi školskih izleta, ekskurzija i maturalnih putovanja obavezni smo od školske godine 2014./2015. pridržavati se Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole iz 2014.

(http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2014_06_67_1280.html)

Jednodnevna terenska nastava - 2.r. Rijeka (15.03.2024-22.3.2024)

Odluka o odabiru ponuditelja 1/2024

Jednodnevna terenska nastava- 8.r Zagreb (15.2.2024-26.02.2024)

OBRAZAC POZIVA ZA ORGANIZACIJU JEDNODNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE (Klagenfurt, Minimundus i Affenberg) 23.1.2024.

ODLUKA O ODBIRU PONUDITELJA BROJ POZIVA 2/2023

Poziv agencijama za predstavljanje ponude (2/2323. studenog 2023. godine u 17,00 sati.

Maturalno putovanje 7. razreda

OBRAZAC POZIVA ZA ORGANIZACIJU JEDNODNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE (Advent u Graz-Austrija)

Jednodnevna terenska nastava -Slovenija (Postojnska Jama i Ljubljana)

Obavijest o rezultatu javnog poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave učenika 7.razred