Dan BezVeze 2024.

Autor: Mirjana Lesić, 28. 6. 2024.

U petak, 7. lipnja 2024. godine učenici drugog razreda produženog boravka OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Ogulin obilježili su Dan BezVeze.
Što je DanBezVeze? To je dan bez mobitela i drugih digitalnih uređaja te interneta. Projekt se provodi sedmu godinu zaredom, a idejni začetnik je Mirena Maljković, učiteljica informatike u OŠ Rapska. Cilj Dana BezVeze je osvijestiti preopterećenost tehnologijama.

Igre i aktivnosti osmislila je i pripremila učiteljica Marija Domitrović. Svi sudionici dobili su domaću zadaću: pokušati cijelo popodne biti bez mobitela, tableta i računala. Istu zadaću dobila je i učiteljica.
Kako nam je bilo pogledajte na poveznici