Datum objave: 23. lipnja 2025.
Kategorija: Nekategorizirano

Učenici sedmih razreda naše škole bili su na maturalnom putovanju od 9. do 12. lipnja 2025. godine. Put ih je vodio kroz najljepše prirodne i kulturne znamenitosti hrvatskoga juga. Posjetili su Sokolarski centar u Dubravi kraj Šibenika, Arheološki muzej Narona u Vidu pokraj Metkovića, grad Dubrovnik i brdo Srđ, otok Korčulu te Kuću Marka Pola. Poseban doživljaj bila je vožnja lađama kroz deltu Neretve. Učenici su bili smješteni u Orebiću gdje su poslijepodneva provodili uživajući u kupanju u moru i bazenu.

Putovanje je proteklo u izvrsnoj atmosferi, uz mnoštvo edukativnih, zabavnih i nezaboravnih trenutaka.

Pročitajte još

APLIKACIJA „UPOZNAJ OGULIN“

APLIKACIJA „UPOZNAJ OGULIN“

Učenici Dominik Francetić, Sven Grgurić i Jan Kešin pod mentorstvom učiteljice Mirjana Lesić izradili su aplikaciju „Upoznaj Ogulin“. Učenici su u sklopu nacionalnog projekta Vibe Coding liga Hrvatske izradili aplikaciju „Upoznaj Ogulin“, inovativno digitalno rješenje...

TCA SEMINAR U LITVI

TCA SEMINAR U LITVI

Naša nastavnica Anita Belančić sudjelovala je na međunarodnom Erasmus+ seminaru „The Project Compass: Navigating Ideas towards Projects“, održanom od 17. do 19. lipnja 2026. u Vilniusu (Litva). Seminar je okupio predstavnike obrazovnih ustanova i organizacija iz više...

Skip to content