Festival znanosti 2022. je počeo!

Autor: Mirjana Lesić, 3. 5. 2022.

Dana, 2.svibnja 2020. u našoj školi održane su učeničke prezentacije u okviru ovogodišnjeg Festivala znanostihttps://www.festivalznanosti.hr/2022/ .

Prisutni učenici, roditelji i nastavnici slušali su o važnosti podzemne vode od Jakova Kordića, Tesse Bertović, Tie Marije Vujasin, Viktorije Sabljak, Vite Salopek i Melise Cindrić.

O fazama ljudskog života,ali I važnosti cijepljenja za zdravlje rezultate istraživanja predstavili su Mihael Luketić, Morena Mudrić, Leonie Luketić i Toni Puškarić.

I nakraju, o životu oko nas,ali i u nama govorili su Sara Makek, Mihael Vukelja, Jakov Vučić, Kevin Kirasić.

Sva tri predstavljena učenička rada su ove godine nagrađena na županijskoj ili međužupanijskoj razini, a mentorice učenika su bile Amalija Misir-Čujko, Mirjana Lesić, Adriana Vukelja i Anita Belančić.

Festival znanosti u cijeloj Hrvatskoj traje kroz cijeli ovaj tjedan.