Završetak radova na sanaciji elektroinstalacija u OŠ Ivane Brlić Mažuranić Ogulin

Autor: Mirjana Lesić, 28. 4. 2022.

Zamjenica županice Vesna Hajsan Dolinar obišla je završetak radova na sanaciji elektroinstalacija u OŠ Ivane Brlić Mažuranić Ogulin. 👏 Elektroinstalacije su u potpunosti sanirane, dobiven je sustav vatrodojave, uveden je alarm, videonadzor i evakuacijski izlazi, a po cijeloj školi spušteni su stropovi, čime se povećava energetska učinkovitost škole. Vrijednost radova je 1,5 milijuna kuna te je projekt u potpunosti financirala Karlovačka županija. Projekt je kandidiran i na #PORLZ.
U školu je do sada uloženo gotovo 6 milijuna kuna, kupljena su 2 kombi vozila, energetski je obnovljena PŠ Kučinići te je izgrađena nova kotlovnica koju OŠ IBM koristi zajedno s Obrtničkom i tehničkom školom Ogulin. 🖱
Izvori: