Dan zaljubljenih - Valentinovo

Autor: Mirjana Lesić, 14. 2. 2022.

Svake godine 14. veljače slavi se Dan zaljubljenih - Valentinovo.

Danas Vam želim reći jest da jedino mjesto gdje može boraviti ljubav je - sadašnji trenutak, MI možemo biti ljubav. Nemojte je stoga propustiti. Sve u životu ima svoj početak, ali i kraj. Koliko god stvari bile lijepe, jednom će nestati, baš kao i dragi ljudi koji nas okružuju. Prijatelji, učitelji, ljudi koji su sada u našem životu, neće ostati zauvijek. Zbog toga želim da se zapitate jeste li shvatili njihovu vrijednost, poruku koju Vam govore, jeste li ih razumjeli?

Želim Vam sretan Dan zaljubljenih i zapamtite – što god učinili, ljubav će Vas preobraziti!

RAVNATELJICA ŠKOLE:
                                                                    An
đelka Salopek, mag. prim. educ.