POZIVNICA VESELOM ĐAKU PRVAKU

Autor: Danko Bertović, 1. 9. 2020.

Šaljemo ti puno toplih pozdrava iz tvoje škole i veselimo se tvojim prvim školskim koracima; vedrim, radosnim i brzim.

Kada ti, mama ili tata budete čitali ovo pismo, u školi se sve užurbano priprema za tvoj skori dolazak. Uređuju se učionice, klupe, stolice, školske ploče. Pripremaju se slikovnice, knjige, igračke, računala, glazbeni instrumenti, CD-i, igrališta. Sve to pripremamo za tvoj radostan početak.

Dođi k nama u pratnji samo jednog roditelja 7. rujna 2020. g. (ponedjeljak) u 11 sati u Školsku športsku dvoranu

pri Osnovnoj školi Ivane Brlić–Mažuranić Ogulin.

Đaci prvaci koji pripadaju Područnoj školi Kučinići doći će

7. rujna 2020. godine (ponedjeljak) u 11 sati u Područnu školu Kučinići također u pratnji samo jednog roditelja.

Djevojčica koja pripada Područnoj školi Jasenak doći će 7. rujna 2020. godine (ponedjeljak) u 8 sati u svoju školu.

Zamoli svog roditelja da sa sobom obvezno ponese zaštitnu masku i torbu u koju ćeš staviti svoje školske knjige.

Tog dana te očekuju novi prijatelji: Marija i Ana, Josip i Filip, Hrvoje i Luka, Iva i Lucija. S nestrpljenjem te čekaju tvoje učiteljice i učitelji s kojima ćeš se igrati, pjevati, svirati, s kojima ćeš naučiti čitati, pisati, računati. Učit ćeš o prijateljstvu, suradnji i miru, o pravu na ljubav, pravu na radost, pravu na igru, pravu na poštovanje, pravu na slobodu svih – malenih i velikih.

Kreni na dug put svog školovanja vedar i nasmijan!

Želimo ti puno zdravlja i uspjeha u školi !

UPRAVA ŠKOLE