TRADICIONALNA AKCIJA HRVATSKOG CARITASA Za 1000 radosti – Pomažemo zajedno

Autor: Danko Bertović, 23. 11. 2018.

Hrvatski Caritas tradicionalno provodi božićnu akciju Za 1000 radosti – Pomažemo zajedno koja ima za cilj osigurati pomoć najsiromašnijim obiteljima u Hrvatskoj.

I ovogodišnja akcija Pomažemo zajedno želi potaknuti djecu i mlade da razviju vrijednosti solidarnosti, socijalne osjetljivosti i da nastave biti aktivni nositelji promjena u društvu, krenuvši od svoje zajednice u kojoj će posebnu pažnju posvetiti brizi za obitelji koje žive u nepovoljnim socijalno – ekonomskim prilikama.

Akcija je usmjerene prema učenicima osnovnih i srednjih škola za koje je Hrvatski Caritas pripremio narukvice u deset boja s porukom Pomažemo zajedno, koje će se prodavati po simboličkoj cijeni  od pet (5) kuna.

Ostale aktivnosti kojima se građani i ostali mogu uključiti u akciju Za 1000 radosti – Pomažemo zajedno su:

• Novčanom uplatom na račun Hrvatskog Caritasa IBAN: HR4023400091510126452, poziv na br. 7-18 (OIB 60100836848)
  • Donacijom proizvoda ili usluga
  • Pozivima na donacijski broj telefona 060 9010 (cijena poziva 6,25 kn po pozivu, PDV uključen)

Ministarstvo znanosti i obrazovanja podržava aktivnosti Hrvatskog Caritasa i pozivamo Vas da se uključite u ovu akciju Za 1000 radosti – Pomažemo zajedno kupovinom narukvice po cijeni od 5 kn jer „Dobro je činiti dobro!“

RAVNATELJICA