OBAVIJEST POVODOM PROSLAVE DANA GRADA I BLAGDANA UZVIŠENJA SVETOG KRIŽA

Autor: Danko Bertović, 13. 9. 2018.

Dragi učenici,

čestitam Vam Dan grada i blagdan Uzvišenja Svetog Križa te Vas pozivam da ga svi zajedno svečano proslavimo. Povodom toga, u petak, 14. rujna 2018. godine služit će se sveta misa u 10:30 sati kojoj će prethoditi svečana procesija.

U procesiji i svečanoj misi u pratnji psihologinje Martine Žanić sudjeluju učenici :

• Renato Vranješ, 6. C
  • Romano Bulat, 8. B
  • Mislav Vojvodić, 7. A
  • Dorotea Magdić, 8. A
  • Monika Grdić, 8. A
  • Antonela Brozović, 8. B
  • Patricia Stipetić, 8. B
  • Magdalena Bartolović, 8. C
  • Lorena Marković, 8. C
  • Ema Grubišić, 8. C

Prije odlaska sa psihologinjom navedeni učenici će obaviti marendu u školskoj kuhinji u 10:15 sati.

Učenici razredne nastave sudjeluju u svečanoj procesiji zajedno sa svojim učiteljima, a potom se vraćaju u svoje razrede.

Također, pozivamo i sve roditelje i vaše bližnje da sudjeluju u procesiji i tko može svetoj misi te svojim dolaskom uveličaju procesiju prigodom blagdana Uzvišenja Svetog Križa.

Još jednom svim učenicima i djelatnicima čestitam Dan grada i blagdan Uzvišenja Svetog Križa!

Anđelka Salopek, mag.prim.educ.