ŠKOLSKI VIRTUALNI PLESNI SHOW

Autor: Danko Bertović, 28. 3. 2018.

ŠKOLSKI VIRTUALNI PLESNI SHOW

Dragi učenici,

naša Škola prijavila se na virtualni plesni show. Snimljen je spot i video isječci će biti objavljeni na mrežnim stranicama i Facebook stranici Hrvatskog školskog sportskog saveza.

U periodu od 5. do 9. travnja 2018. godine zaključno do 10,00 sati video isječci će se moći „lajkati i komentirati“.

Poveznica za glasanje bit će postavljena na našoj WEB stranici i Facebooku Škole. Za plasman se zbrajaju komentari i lajkovi s njihovih stranica.

Stoga Vas molim da se uključite, uključite roditelje, prijatelje, braću sestre, bake da podrže našu Školu u ovakovom virtualnom nastupu!

Hvala!

RAVNATELJICA:

Anđelka Salopek, mag. prim. educ.