ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ BIOLOGIJE 2018.

Autor: Danko Bertović, 9. 3. 2018.

U ponedjeljak, 12. ožujka 2018. naša Škola domaćin je županijskog natjecanja iz biologije. Očekujemo dolazak učenika i njihovih mentora poslije 9:00 sati. Natjecanje će se održavati u učionicama na drugom katu pa će učenici razredne nastave završiti nastavu u 9:30 sati. Autobus za njihov prijevoz naručen je u 9:45 sati.

Učenici koji su u produženom boravku poslije marende u 9:30 sati odlaze u svoju učionicu produženog boravka.

Učenici predmetne nastave imaju normalno nastavu prema rasporedu do 13:15 sati.

U periodu od 10:00 do 12:00 sati školsko zvono neće oglašavati početak i kraj sata kako bi učenici koji rješavaju ispit mogli koncentrirano rješavati svoje zadatke.

Učenici koji se natječu pišu pisani dio ispita do 12:00 sati te Vas molimo da u tom vremenskom razdoblju za vrijeme odmora budete tihi i ne trčite po stepenicama do drugog kata kako bi učenici mogli koncentrirano rješavati ispit. Također Vas molim za pristojnost na hodnicima za vrijeme odmora kao i učitelje da redovito dežuraju prema rasporedu.

Svim natjecateljima i njihovim mentorima želimo puno uspjeha na županijskom natjecanju iz biologije 2018.!

RAVNATELJICA ŠKOLE

Anđelka Salopek, mag. prim. educ.