Autor: Danko Bertović, 15. 1. 2018.

Započelo je drugo polugodište pa stoga želim svim učenicima i učiteljima mnogo strpljenja i uspjeha u radu, a naročito u natjecanjima koja dolaze.

Nadalje, u organizaciji učitelja Vilka Sušnja, Katarine Magdić i Đurđice Cipek započet će s radom uvježbavanja plesnih parova za svečanost Valentinova kojeg ćemo obilježiti u srijedu, 14. veljače 2018. godine. Imat ćemo 4 kategorije kao i prethodnih godina: plesni parovi, karaoke, modna revija i odabir najljepšeg ljubavnog pisma. Prijaviti se možete kod učiteljice Đurđice Cipek za sudjelovanje u karaokama, a ovaj tjedan učitelji TZK Vilko Sušanj i Katarina Magdić oformirat će plesne parove te će se prema dogovorenom rasporedu krenuti s probama u dvorani.

Puno uspjeha želi Vam Vaša ravnateljica,

RAVNATELJICA

Anđelka Salopek, mag. prim. educ.