MOJA ŽUPANIJA

Autor: Danko Bertović, 25. 10. 2017.

Dana, 25.listopada 2017.g. učenici  3.r. Matične škole  i  Područnih škola 3.r. PŠ Kučinići,   1.r.,2.r.,3.r. i 4.r.  PŠ Jasenak , 2.r. i 3.r. PŠ  Drežnica  imali su izvanučioničku nastavu Moja županija je Karlovačka županija.

Uz  stručno vodstvo obišli  smo Stari grad Ozalj ( dvorac i muzej )  i prošetali do hidroelektrane Munjara.U Karlovcu , u Uredu župana primio nas je župan Damir Jelić. Cilj posjeta Karlovačkoj županiji jest upoznati ustroj županije, gospodarske djelatnosti, prirodno-zemljopisna obilježja, kulturne znamenitosti, administrativno, političko, gospodarsko, kulturno i sportsko središte županije.

Mnogobrojni parkovi i zelene površinegrada  na četiri rijeke pozvali su  nas  na jesensku igru.Na povratku smo razgledali jedinstveni dvokatni kameni most u Tounju.

učenici i  učiteljice