DOBRODOŠLICA PRVAŠIĆIMA

Autor: Danko Bertović, 5. 9. 2016.

Nova generacija učenika prvih razreda odškrinula je vrata svoga obrazovanja ulaskom u učionice naše škole.

Svečanost prijema prvašića održana je u 8 sati u prostorijama Školske športske dvorane, gdje su kratak program za naše najmlađe učenike izveli oni nešto iskusniji – članovi školskoga zbora i učenici petih razreda. Nakon programa i uvodnoga obraćanja ravnateljice Anđelke Salopek, učenici su prozvani te su sa svojim učiteljicama Vesnom Kurelac i Željkom Vucelić krenuli u svoje razrede na početku ovoga novoga i, nesumnjivo, izazovnoga poglavlja svoga života.

Želimo im puno sreće i uspjeha!

Novinarska družina