LUTKARSKA PREDSTAVA VELIKO PUŽOVANJE

Autor: Danko Bertović, 26. 2. 2016.

U srijedu, 24.veljače 2016.g. učenici 1.a i 1.b razreda naše Matične škole , 1.r. Područne škole Kučinići, 1. i 2. r.  Područne škole  Jasenak  imali su  izvanučioničku  nastavu.

Posjetili smo  Zorin dom u Karlovcu i pogledali lutkarsku predstavu za djecu  “Veliko pužovanje”.

“Veliko pužovanje” je nova predstava za djecu ansambla Zorin doma.

Mirko je puž koji želi ići u svemir jer mu se čini da je sve oko njega maleno, sporo i jednolično. Kako se Mirko našao  u kuharovom loncu, u vraninom gnijezdu, gradskoj vrevi i u drugim, za malenog puža opasnim avanturama, vidjeli smo u zanimljivoj predstavi. Na kraju smo naučili da ono što je najljepše imamo u svojoj blizini ali to ne znamo cijeniti i ne vidimo dok ne krenemo na pužovanje tj. daleko putovanje.

Sretni i veseli vratili smo se iz sunčanog Karlovca .Uskoro planiramo novo putovanje tj. pužovanje.

učenici  i  učiteljice Milica, Gordana, Jasmina , Danijela i Simica