BLAGDANSKA SVEČANOST U PODRUČNOJ ŠKOLI JASENAK

Autor: Danko Bertović, 20. 12. 2015.

U petak , 18.12.2015.godine  održana je blagdanska svečanost u Područnoj školi Jasenak. Pridružila nam se i naša ravnateljica Anđelka Salopek.  Ona je donijela poklone za učenike 1. i 2. razreda naše Područne škole i svima poželjela svako dobro , čestit Božić i sretnu Novu 2016.godinu.

Svojim prisustvom nas je počastio i smijeh, radost , oduševljenje i vrećice slatkiša koje je i ove godine za svu djecu Jasenka pripremilo Dobrovoljno vatrogasno društvo Jasenak.

Bile su tu mame, tate, bake, djedovi, prijatelji, učenici   - sadašnji , bivši i budući ,…

Vjeroučitelj Miloš Orelj također je poželio svima obilje mira, zdravlja i blagostanja.

Učenici 1.r. i 2.r. pripremili su sa svojom učiteljicom veselu blagdansku čestitku ispunjenu pjesmom, riječju , plesom  i  plemenitošću te tako pokazali koliko su vrijedni i marljivi.

Poručili smo  svima, malima i velikima, da u vrijeme ovih blagdana ne zaboravimo jedni druge  i  da je najveći ukras svakog čovjeka  ,njegovo veliko srce i  dobrota u njemu.

Leon, Vera, Lana, Leona i učiteljica Simica