DRUŽENJE UČENIKA 1.B S PRIJATELJIMA TREĆE ŽIVOTNE DOBI IZ DRUŠTVENO REKREACIJSKOG KUTKA U PROCAMA

Autor: Danko Bertović, 3. 12. 2015.

Društveno rekreacijski kutak u Procama, 2. prosinca 2015.g. za osobe treće životne dobi posjetili su učenici 1.b razreda sa svojom učiteljicom Jasminom i učiteljicom pripravnicom Danijelom .

Svi zajedno smo sudjelovali u kreativnoj likovnoj radionici izrade čestitki . Toplina , osmijeh i slatko druženje obogatili su nas i naučili koliko je divna međugeneracijska suradnja. Naša draga teta Maja koju svi poznajemo iz vrtića veselo je pratila naše pjesme uz zvuke harmonike.

Mama naše Tene , gospođa Valentina Bartolović i njene prijateljice, gospođe treće životne dobi, bake ugodno su nas iznenadile svojom srdačnošću i poklonima koje smo dobili na odlasku.

Veselimo se ponovnom posjetu i pozivamo sve da u ove blagdanske dane čine dobro svojim bakama i djedovima te da ih nagrade svojim toplim zagrljajem i poljupcem.

“Raduj se dobrim djelima koja čine

djeca i ljudi.

I veseo budi!”