Dobro nam došli, prvašići

Autor: Danko Bertović, 11. 9. 2015.

Dana 7.9.2015. s početkom nastavne godine naša je škola primila i još jednu generaciju učenika prvoga razreda. Svečanost dobrodošlice započela je u 13 sati u Školskoj športskoj dvorani. Na početku se svima prisutnima obratila ravnateljica izrazivši veselje što će sada najmlađi učenici uveseljavati hodnike naše škole te je potaknula prisutne da najprije pogledaju predstavu. Predstava se zvala ''Sunce Djever i Neva Nevičica'', a izveli su je učenici naše škole.

Nakon predstave ponovo se svima obratila ravnateljica i počelo je dijeljenje učenika po razredima. U 1.a razredu učiteljica je Milica Sušanj, a u 1.b je to Jasmina Prerad. Podjela malenih prvašića je trajala kratko te su svi bili ohrabreni  gromoglasnim pljeskom svih prisutnih.

Nakon podjele učenici su s učiteljicama otišli u svoje razreda zajedno sa svojim
roditeljima.

Svim novim prvašićima želimo puno sreće u novoj školskoj godini :)

Morena Lutz, Lucija Ceranić i Lea Kasunić, VIII. a