ZAVRŠNA FAZA RADOVA NA IZMJENI ELEKTROINSTALACIJA U OŠ IVANE BRLIĆ-MAŽURANIĆ OGULIN

Autor: Mirjana Lesić, 28. 3. 2022.

U OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Ogulin u završnoj fazi je "Izvođenje radova na rekonstrukciji elektroinstalacija u zgradi matične škole-Osnovne škole Ivane Brlić-Mažuranić Ogulin".
Ugovorena vrijednost radova iznosi 1.435.090,05 kn s PDV-om. Realizaciju navedenog projekta MRRFEU je sufinanciralo u iznosu od 402.264,56 kn dok je ostatak od 1.032.825,49 kn osigurala Karlovačka županija iz decentraliziranih sredstava.
Rekonstrukcija elektroinstalacija obuhvatila je zamjenu svih elektroinstalacija jake i slabe struje u cijeloj školi (TK instalacije, RTV instalacije, video-nadzorne instalacije, razglasne instalacije te elektroinstalacije školskih zvona i satova), novi NN razvod, nove razdjeljnike te zamjenu i dopunu rasvjete po učionicama.

RAVNATELJICA

Anđelka Salopek mag. prim. educ.