Autor: Mirjana Lesić, 22. 12. 2021.

Dragi učenici,

dana, 23. prosinca  2021. godine, posljednji je nastavni dan u ovom polugodištu. Nastava će se održati prema redovnom rasporedu, bez skraćivanja.

Učenici koji će sudjelovati u natjecanjima tijekom praznika u dogovoru sa svojim učiteljima – mentorima mogu se pripremati za ista.

Nastava u drugom polugodištu počinje 10. siječnja 2022. godine, prema redovnom rasporedu.

Svima Vama i Vašim obiteljima, u ime djelatnika Škole i u svoje ime, želim čestit i blagoslovljen Božić, Božić luč svijetlosti, nade i života u Vašim srcima, s kojim ćemo zajedno u sretno Novo ljeto uz obilje zdravlja i radosti.

RAVNATELJICA:

Anđelka Salopek mag. prim. educ.