OBAVIJEST POVODOM OBILJEŽAVANJA DANA SJEĆANJA NA VUKOVAR – 18. 11.

Autor: Mirjana Lesić, 15. 11. 2021.

Dragi učenici,

Svake godine organizira se diljem domovine 18. Studenoga, na Dan sjećanja na žrtvu Vukovara, čin paljenja svijeća I u mom gradu Vukovaru svijetli, a koji je pokrenut 1999. godine u Splitu radi izražavanja suosjećanja i pijeteta prema žrtvi Vukovara

Zbog epidemiološke situacije i ove godine svijeće ćemo paliti na školskom dvorištu u srijedu,  17. studenog. Vas pozivamo da u prozoru svoje kuće upalite svijeću i iskažete poštovanje i zahvalnost vukovarskim i svim nedužnim stradalnicima Domovinskog rata.

Podsjećamo Vas da je četvrtak 18. studeni državni blagdan kao i u petak 19. studenog, pa se nadamo da ćete kvalitetno iskoristiti produženi vikend i nadoknaditi gradivo koje vam zaostaje.

RAVNATELJICA

Anđelka Salopek, mag. prim. educ.