KA RADDAR ONLINE RADIONICE -9.5.2020.

Autor: Danko Bertović, 8. 5. 2020.

Dragi naši daroviti učenici,

i ovaj vikenda vas očekuju vaše radionice u sklopu projekta KA RADDAR. Kao što smo već najavili radionice ćemo objavljivati svaku drugu subotu. S prvim radionicama smo počeli u subotu 25. travnja 2020. pa ako se još nisi pridružio/la virtualnim radionicama kreni u svijet istraživanja, analiziranja i eksperimentiranja već ovu subotu 9. svibnja 2020.

Obzirom da se još uvijek uhodavamo nije na odmet ponoviti nekoliko smjernica i pravila vezanih za online provođenje radionica KA RADDAR.

Poveznica na predmet koji si odabrao/la početkom projekta KA RADDAR nalaziti će se na službenim mrežnim stranicama naše škole.  U mapi predmeta svaku subotu će te čekati novi zadatci i aktivnost. Kako bi se lakše snalazili dokumenti će biti numerirani redom kako su postavljeni u mape. Nakon što riješiš sve zadatke svoje slike i/ili video uratke pokusa, aktivnosti i zadataka šaljete na mail kazup.raddar@gmail.com ili mail profesora ako vam je ostavio takvu uputu. Prilikom slanja maila naslov maila neka bude forme Ime_predmete, broj online radionice npr. Kemija 1, radionica 01; Matematika, radionica 05…

Molimo vas, na kraju svake radionice ispunite i online obrazac kojim potvrđujete svoje prisustvo na radionicama. Poveznicu na obrazac predavači će ti uvijek ostaviti na kraju materijala pripremljenih za svaku subotu kako ne bi zaboravio/la istu ispuniti, a i ista će se nalaziti i u mapi tvojeg predmeta.

Nadamo se da ćete i u ovom online izdanju biti jednako aktivni i znatiželjni, te da će istraživački duh i kritičko promišljanje biti na istoj razini kao i na radionicama u Gimnaziji.

Poveznice na predmete:

Biologija

Fizika

Kemija_1

Kemija_2

Obrazac za prijavu prisustva na radionici

Ako vam je lakše sve gornje poveznice možete spremiti u obliku pdf dokumenta na svoje računalo i direktno iz mape s računala nakon otvaranja poveznice pristupiti radionici. Dokumenti s poveznicama nalaze se u nastavku obavijesti.

Poveznice na sve učionice

Poveznica na evidenciju pohađanja online radionice