Autor: Danko Bertović, 1. 5. 2020.

Molimo sve roditelje učenika 1.- 4.r. osnovne škole da pročitaju Upute Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo o upućivanju učenika u školu s datumom 11.5.2020. Ako oba roditelja rade, ne mogu organizirati čuvanje i praćenje nastave na daljinu, uz potpisanu Izjavu da je dijete zdravo i da su upoznati s Uputama HZJZ, javljaju se razrednici. Broj učenika u razredu ne smije biti veći od 9, odnosno s učiteljicom ukupno 10. Ostali učenici rade i uče na daljinu. Na daljinu se i dalje provode predmeti Vjeronauk, Engleski jezik i Glazbena kultura u 4.r. Molimo roditelje da pročitaju Upute HZJZ, odluče žele li dijete poslati u školu i jave se svojoj razrednici. Razrednici će roditeljima dodatno pojasniti Upute HZJZ.
Hvala na razumijevanju.
Uprava škole https://mzo.gov.hr/…/Upute-vrtici-i-skole-29-4-2020-finalno…