DOBAR KAO KRUH

Autor: Danko Bertović, 23. 10. 2019.

Učenici i djelatnici naše Škole opravdali su naslov listopadske teme, „Dobar kao kruh”, projekta Mirotvorne škole. U svojim aktivnostima uz blagoslov kruha dobrotu, pažnju i  humanost iskazali su učenici posjetom Domu za starije i nemoćne „Biskup Srećko Badurina” gdje su svoju dobrotu i lijepu riječ poklonili štićenicima Doma.

Svoju ljubav i toplinu iskazali su i u Udruzi Radost izmamivši osmjeh na lice donoseći slastice i ukusne krušne proizvode.

Veliko srce pokazali su i roditelji naših učenika koji su nesebično donirali potrebne namirnice za našu školsku kuhinju. Veliku akciju prikupljanja hrane proveli smo 16. listopada na Svjetski dan hrane.

U mjesecu Zahvalnosti za plodove zemlje i obilježavanja Dana kruha blagovali smo krušne proizvode i slastice. U svemu su sudjelovale vrijedne ruke naših roditelja i baka.

Svima zahvaljujemo što su bili „Dobri kao kruh“.

Ana Naglić i Alemka Lovnički