Solidarnost na djelu

Autor: Danko Bertović, 28. 9. 2018.

Dragi učenici,

u mjesecu listopadu, kao i svake godine provodi se akcija ,,Solidarnost na djelu!'', prilikom koje ćete u mjesecu listopadu dobiti apoene.

Osim toga, u ponedjeljak 1. listopada počet ćemo akciju prikupljanja voća i povrća za školsku kuhinju. Već tradicionalno, prikupljat ćemo voće i povrće za potrebe školske kuhinje i to: krumpir, mrkvu, kupus, grah, jabuke, kruške i slično. Voće i povrće možete donijeti tijekom čitavog mjeseca, prema Vašim mogućnostima u školsku kuhinju u vremenu od 8:00-16:00 sati. Ako netko nema ove namirnice, može donijeti i druge (šećer, sol, ulje, brašno…). Molimo Vas da svakako u vrećicu stavite papirić sa svojim podacima (ime, prezime i razred).

VAŠA RAVNATELJICA

Anđelka Salopek, mag. prim. educ.