Ne dvoji, za drugoga izdvoji!

Autor: Danko Bertović, 17. 10. 2017.

Dragi učenici i učitelji,

Obavještavam Vas, kako će se sutra u srijedu 18. listopada 2017. godine provesti jubilarna 45. akcija „Solidarnost na djelu“.

Akciju provodi Hrvatski Crveni križ pod sloganom:

Ne dvoji, za drugoga izdvoji!“

Kao i svake godine tijekom ove akcije prikupljat će se novčana sredstva u obliku novčanih bonova od 5 kuna.

Dakle, molimo učenike i učitelje da ovaj i slijedeći tjedna prikupe novac za akciju.

Pored toga, već tradicionalno, prikupljat ćemo voće i povrće za potrebe školske kuhinje i to: krumpir, mrkva, kupus, grah, jabuke, kruške i sl…, prema svojim mogućnostima. Voće i povrće treba donijeti ovaj ili slijedeći tjedan u školsku kuhinju.

Podržavajući eko akciju za smanjenje korištenja plastičnih vrećica zajedno s hranom ponesite vrećice od kuće. Molimo Vas da u vrećice stavite papirić sa svojim podacima (ime, prezime, razred).

Sva dodatna pitanja glede ovih akcija Hrvatskog Crvenog križa uputite svojim razrednicima ili povjerenici za Crveni križ učiteljici Željki Vucelić.

Nadam se kako ćete i ove školske godine svojim prinosima podržati akcije te Vam se svima unaprijed zahvaljujem!

Srdačan pozdrav,

VAŠA RAVNATELJICA

Anđelka Salopek, mag. prim. educ.