Gabrijel Salopek ostvaruje odlične rezultate u gimnastici

Autor: Danko Bertović, 7. 11. 2016.

Imamo razloga biti ponosni na našeg Gabriela Salopeka, gimnastičara i učenika 3. razreda PŠ Kučinići.
   Osvojio je odličan rezultat na 25. pojedinačnom prvenstvu Hrvatske u MSG održanom 5.11.2016. u Nedelišću.
    Osvojio je:  2. mjesto - konj s hvataljkama A mlađi kadeti
                 2. mjesto - ruče
                 2. mjesto - preča
                 3. mjesto - karike
                 4. mjesto - tlo m A mlađi kadeti
                 4. mjesto preskok m A mlađi kadeti
   Vrijedno radi i trudi se i Luka Žanić, također naš gimnastičar. Prijatelji iz razreda pružaju im potporu i riječi
   poticaja što im puno znači, a oni poručuju da su  VOLJA+ TRUD + RAD = USPIJEH.
   Čestitamo Gabrielu, Luki, njihovim roditeljima i treneru. Želimo da nam sljedeće godine budu što uspješniji.

Mali novinari, 3. razred PŠ Kučinići