OŠ IVANE BRLIĆ – MAŽURANIĆ OGULIN SVEČANO DOČEKALA LUKU CINDRIĆA, BIVŠEG UČENIKA I HRVATSKOG RUKOMETNOG REPREZENTATIVCA

Autor: Danko Bertović, 5. 2. 2016.

U srijedu, 3. veljače 2016. godine učenici i djelatnici škole svečano su u Školskoj, sportskoj dvorani dočekali Luku Cindrića, bivšeg učenika naše Škole, a sadašnjeg hrvatskog rukometnog reprezentativca koji se prije nekoliko dana vratio iz Poljske s Europskog prvenstva u rukometu gdje su hrvatski rukometaši „Kauboji“ osvojili 3. mjesto.

Za 22 – godišnjeg rukometnog reprezentativca to je bogato iskustvo u njegovoj tek započetoj rukometnoj karijeri. Sretan je što je dio tima koji su na ovogodišnjem Europskom prvenstvu osvojili 3. Mjesto te se osjećaji i ponos ne mogu ispričati. Posebno je bio ponosan kada je dvoranom odzvanjala hrvatska himna, a oko vrata je stajala brončana medalja.

Luka se rado odazvao na poziv škole te je učenicima i novinaru odgovorio na nekoliko pitanja koja su sve nas interesirala. Uz prigodan poklon Luki, zaželjeli smo mu još mnogo osvojenih medalja s timom „Kauboja“ te mnogo uspjeha u rukometu.