Posjet Erste banci

Autor: Danko Bertović, 8. 11. 2015.

Dana 2. studenog 2015.godine,povodom Svjetskog dana štednje,  mi učenici 3.a  razreda posjetili smo Erste banku.

Krenuli smo iza velikog odmora. U banci nas je dočekala ravnateljica banke. Saznali smo koje sve poslove obavlja banka ( štednja, krediti, plaćanja računa i sl.). Ravnateljica nam je postavljala pitanja i svaki točan odgovor nagradila balonom. Dobili smo i bilježnice - bojanke. U školu smo se vratili prije završetka trećeg sata.

Sven Salopek