Dani kruha u PŠ Drežnica

Autor: Neven Perić, 20. 10. 2015.

Učenici i djelatnici PŠ Drežnica, u ponedjeljak 19. listopada, kratkim su literarnim uratcima i svečanim blagoslovom kruha iskazali priznanje kruhu, ali i svim plodovima koje ujesen spremamo u naše domove.

Svečanost blagoslova predvodio je vjeroučitelj otac Miloš Orelj koji je na samom početku pročitao učenicima vrlo poučan tekst o razgovoru s Bogom. Nakon toga uslijedila je zajednička molitva i čitanje učeničkih literarnih radova u kojima spominju kruh kao svetu hranu, ali i osobno zadovoljstvo pripremanja kruha u njihovim domovima.

Pohvaljujemo roditelje naših učenika i njihove najbliže koji su se i ovoga puta potrudili da kolača, kruha i jesenskih plodova bude u izobilju u našoj školi!

Ana Musulin, prof.