SVEČANO OBILJEŽAVANJE DANA ŠKOLE

Autor: Danko Bertović, 26. 4. 2015.

U svečarskom duhu prigodnom je predstavom i nagradama za najuspješnije učenike I nastavnike obilježen Dan škole.

Prošloga smo tjedna uoči rođendana Ivane Brlić-Mažuranić položili cvijeće na Ivaninu rodnu kuću i uz bistu, a danas, u petak 24. Travnja održana je središnja proslava našega Dana škole.

U školskoj športskoj dvorani okupili su se gosti, učenici, sadašnji umirovljeni djelatnici i roditelji kako bi obilježili ovaj važan datum i zaokružili još jedan ciklus aktivnosti u ovoj nastavnoj godini. Tom prigodom učenici i nastavnici za uzvanike su pripremili zanimljiv scenski program, a bila je to i prilika da Školska zadruga Regoč izloži i svoje radove nedavno prezentirane na županijskoj smotri. Nakon obraćanja čestitara i ravnateljice pogledali smo dramatizaciju bajke“ SunceDjeveri Neva Nevičica”, u režiji nastavnice Glorije Domitrović, a potom su najuspješniji učenci I nastavnici javno pohvaljeni za svoje uspjehe.

Po završetku svečanosti uzvanici I domaćni nastavili su druženje uz svečani ručak u restoranu“Ive – svojismo”.

Novinarska družina